0

پیام ها

چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران گرامی باد

2018-02-10 در 23:42 | 578 بازدید

دهه مبارک فجر، یادآور تاریخ پرافتخار سرزمین ایران اسلامی و شکوه بی بدیل پیروزی انقلابی اصیل و سرنوشت ساز است؛ انقلابی که ریشه در شور و شعور ملتی بزرگ دارد؛ انقلابی که مطلع فجر اسلام ناب محمدی و تمثیلی از حماسه عاشورایی است.

دهه فجر ثمره مجاهدت‌ها، پایداری ها، رشادت ها و از جان گذشتگی های مردان و زنان غیور، آزاده و دلاوری است که بی محابا، پرتوان، مصمم، هم صدا با رهبر خود بانگ آزادی را سر دادند، آنها که با نیت راستین ،همبستگی بی مثال و وحدت کلمه، نبرد با طاغوت زمان و در انداختن بنیان طاغوتیان را قاموس خود ساختند .

انقلاب بزرگ اسلامی آرمان مقدس و پاک ملتی است که برای اثبات حقانیت، استقرار آزادی و به دست گرفتن سرنوشت خویش به پا خاست. انقلابی که با گذشت سی و هفت سال از تولدش، همچنان اصالت، عزت، عظمت و اقتدارش افزون تر گردیده و به منزله الگویی سرآمد از مردم سالاری دینی در سراسر دنیای پهناور قلمداد می گردد.

از این رو بر همه ماست که به عنوان وارثان این گنجینه ارزشمند که آسان به دست نیامده و شرف و ایمانی والا و همتی بلند در آن نهفته است، پاسدار خون شهدا و امام شهدا (ره) بوده و در جهت بالندگی و توسعه بیش از پیش میهن اسلامی و ترویج ارزش ها و آموزه های مکتب انقلاب بکوشیم.
همچنین با عنایت به تاکیدات رهبر معظم انقلاب اسلامی با حضور پرشور و غرور آفرین در راهپیمایی عظیم یوم الله ۲۲ بهمن دوشادوش دیگر آحاد مردم شریف حماسه ای بزرگ را در تاریخ کشورمان خلق نموده و بیش از پیش بر افتخارات میهن اسلامی بیافزاییم.

چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران بر تمامی شما همکاران محترم و جامعه فرهیخته وکلاء مبارک باد.

یک دیدگاه