0

اخبار

رئیس کل دادگستری استان گیلان: روابط عمومی زبان گویا و انعکاس دهنده اهداف و برنامه های مدیریتی سازمان است

2016-05-17 در 11:41 | 923 بازدید

رئیس کل دادگستری استان گیلان در نشست روابط عمومی های دستگاه های تابعه قضایی استان گفت: روابط عمومی زبان گویا و انعکاس دهنده اهداف و برنامه های مدیریتی سازمان است.

به گزارش روابط عمومی دادگستری استان گیلان، احمد سیاوش پور با گرامیداشت اعیاد شعبانیه با تاکید بر اینکه روابط عمومی باید در حوزه آسیب شناسی دستگاه ها فعال و صاحب نظر باشد گفت: روابط عمومی وظیفه دارد اهداف پیش بینی شده سازمان را در مسیر اجرا رصد کرده و انعکاس دهد.

وی با اشاره به اینکه روابط عمومی مشاوری امین و نزدیک ترین فرد به رئیس دستگاه می باشد خاطرنشان کرد: به روز بودن، واقع بینی، هماهنگی و آشنا بودن به علم روز از خصوصیات و ویژگیهای این بخش می باشد.

وی اصالت کار روابط عمومی را به روز بودن آن با جامعه عنوان کرد و بیان داشت: کار در این حوزه مستلزم عشق و علاقه است.

رئیس کل دادگستری استان استفاده از ادبیات و نگارش قوی، داشتن قلمی وزین و روان و به کاربردن کلمات فاخر مطابق با سازمان را زیبنده روابط عمومی دانست و تصریح کرد: مدیران سازمان ها باید با در اختیار گذاشتن امکانات و تجهیزات لازم، حداکثر همکاری با روابط عمومی داشته باشند.

رئیس شورای قضایی استان از روابط عمومی های دستگاه های تابعه قضایی خواست تا  گزارش عملکرد و جمع بندی مدونی از سازمان متبوع خود در پایان هر سال تهیه و ارائه نمایند.

وی در پایان با اهدای لوح تقدیر از روابط عمومی های دستگاه های تابعه قضایی قدردانی کرد.

یک دیدگاه